Kuzhina me porosi

Karakteristikat: Kuzhina me Porosi :kuzhina me material Melaminë - 138 €uro M/L, kuzhina me material AKRELIKU me cipë të trashë(1.2mm) super lucido - 203 €uro M/L dhe kuzhina me material 22 mm të trashë dhe me dorezë inkaso (të brendshme) - 276 €uro M/L.Një kuzhinë e re ,me një dizajn special është më e efektshme nga sa mund të mendoni,thjesht kontaktoni me ne sot për ...Kuzhina me Porosi Viber +383 44 799-989 Price: With agreement details posted 9 April 20:43 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Peja region > Peja Description. Fer Dizajn. Contact the bidder Save ad. Fer Dizajn 049494030 Report ad; Print ad; Edit / Delete ad ...Kuzhina FuturisLinje moderne , me nje dizajn praktik dhe funksional ,per nje hapsire te mireorganizuar qe ben ekperiencen tuaj ne kuzhine akoma me te vecante !!! Kuzhina Ambra Kuzhina Ambra eshte gjithcka qe na nevojitet per te pasur nje ambient te kendshem ,te bukur gjithashtu shume funksional e cila me teknologjine blum na ofron shume ... Kuzhina është “qendra” e ngjarjeve në një shtëpi, ajo ofrojnë një hapësirë për anëtarët e familjes dhe miqtë që të mblidhen dhe të gatuajnë së bashku. Krijimi i një kuzhine funksionale është thelbësore për çdo shtëpi pasi e bën gatimin dhe pastrimin shumë më të lehtë. Nëse po pyesni se si të krijoni një kuzhinë Kuzhina me Porosi Price: With agreement details posted 11 February 19:06 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Peja region > Peja Description. Contact the bidder Save ad. ... Tavoline me 6 karriga 150.00 € Pejë . karriga dhe ...-5% në të gjitha produktet për klientët që posedojnë kartelën e zbritjeveBLI TANI TRANSPORTI FALAS për cdo porosi mbi 15 EUR Lubizhdë Rr. Magjistralja Prizren-Prishtinë KM i 2-të Tel: 038 535 018 / Ext: 137 Mob: 049 937 816. MOB IN GJILAN. Rr. “Medllin Ollbrajt” Tel: 038 535 018 / Ext: 145. Zbuloni karrigen e ngrënies moderne të prodhuar në Itali, e përbërë nga një strukturë metalike e lyer me ngjyrë të zezë, e mbuluar plotësisht me mikrofibra me ... Kuzhina e Arjetes. Restaurant. Welcome to my cooking page 👩‍🍳🍽 Flia, Bakllava, Byrek, Trileqe, etj.... me Porosi DM to order 👉🏻📲📥 ... Kuzhina me Porosi :kuzhina me material Melaminë – 138 €uro M/L, kuzhina me material AKRELIKU me cipë të trashë(1.2mm) super lucido - 203 €uro M/L dhe kuzhina me material 22 mm të trashë dhe me dorezë inkaso (të brendshme) - 276 €uro M/L.Një kuzhinë e re ,me një dizajn special është më e efektshme nga sa mund të mendoni,thjesht kontaktoni me ne sot për një konsultë ... Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne. Gama e produkteve në kategorinë e kuzhinave është e shumllojshme dhe shumë funksionale për amvisat. Ndër modelet më të kërkuara janë: #Kuzhina klasike me punime druri, #Kuzhina klasike me kombinim, #Kuzhina me banko mermeri ose graniti, #Kuzhina kombinuar me ngjyra moderne, #Kuzhina ... Kuzhina është “qendra” e ngjarjeve në një shtëpi, ajo ofrojnë një hapësirë për anëtarët e familjes dhe miqtë që të mblidhen dhe të gatuajnë së bashku. Krijimi i një kuzhine funksionale është thelbësore për çdo shtëpi pasi e bën gatimin dhe pastrimin shumë më të lehtë. Nëse po pyesni se si të krijoni një kuzhinë Kuzhina me Porosi | Dardanë Bejm prodhimin e kuzhinave. Mekanizmat me bagllam 3D me omertizer 3 vite garancion Transportin matjen si dhe Montimin ne ter teritorin e kosoves. Çmimet i gjeni ne fotot e postuara. Viber +383 44/799-989 Whatsapp +383 49/494-030 Tel 044/222-451 Dëshironi ta përdorni shërbimin tonë në mënyrë më të përshtatshme?Karakteristika: Kuzhina me Porosi :kuzhina me material Melaminë – 179€uro M/L, kuzhina me material AKRELIKU me cipë të trashë (1.2mm) super lucido - 299€uro M/L dhe kuzhina me material 22 mm të trashë dhe me dorezë inkaso (të brendshme) - 276 €uro M/L.Një kuzhinë e re ,me një dizajn special është më e efektshme nga sa mund ... Oct 22, 2020 · Beto,Padova. kuzhina me porosi. 149€. Karakteristikat: Kuzhina me Porosi :kuzhina me material Melaminë – 179 €uro M/L, kuzhina me material AKRELIKU me cipë të trashë (1.2mm) super lucido - 299 €uro M/L dhe kuzhina me material 22 mm të trashë dhe me dorezë inkaso (të brendshme) - 276 €uro M/L.Një kuzhinë e re ,me një dizajn ... Kuzhina e Arjetes. Restaurant. Welcome to my cooking page 👩‍🍳🍽 Flia, Bakllava, Byrek, Trileqe, etj.... me Porosi DM to order 👉🏻📲📥 ... Kuzhina është “qendra” e ngjarjeve në një shtëpi, ajo ofrojnë një hapësirë për anëtarët e familjes dhe miqtë që të mblidhen dhe të gatuajnë së bashku. Krijimi i një kuzhine funksionale është thelbësore për çdo shtëpi pasi e bën gatimin dhe pastrimin shumë më të lehtë. Nëse po pyesni se si të krijoni një kuzhinë Kuzhina FuturisLinje moderne , me nje dizajn praktik dhe funksional ,per nje hapsire te mireorganizuar qe ben ekperiencen tuaj ne kuzhine akoma me te vecante !!! Kuzhina Ambra Kuzhina Ambra eshte gjithcka qe na nevojitet per te pasur nje ambient te kendshem ,te bukur gjithashtu shume funksional e cila me teknologjine blum na ofron shume ... Kuzhina me porosi. 23 Korr 12:25 Mobilje te perdorura. 100 000 LEK 20 Qer 20:28 Shes mobilje . 17 000 LEK ... E punuar me kenqesi, e perfunduar me sukses. E gezofte per te mira "Bashkim Smajli" -Gjakov- Per porosi kontaktoni ne Inbox apo ne numrin e tel (viber) : +383 49 204 285. Kuzhine Melamine PAOLA (me porosi) Kuzhina PAOLA. Material MELAMINE. Spesor kapaku 18 mm. Banko 40 mm ose 60 mm sipas preferences suaj! Perfshin baze, pensile, banko standarte dhe doreza standarte! x Elektroshtepiaket nuk perfshihen ne kete cmim. Shitësi. Punojm kuzhina moderne me porosi varesisht nga madhesit e vendit tuaj! Kuzhinat perfshijn Gurin edhe te gjitha Elementet. Per marreveshje ju lutemi na shkruani! apo kontakt ne tel : 044445799 ju mirepresim. May 27, 2020 · 979 Likes, 3 Comments - AXL Mobileri (@axlmobileri) on Instagram: “ ️SUPER OFERTË ️ Kuzhina me Porosi 👩‍🍳 1.Kuzhina me material Melaminë – 138 €uro M/L 2.Kuzhina…” Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në ...Shperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Ҫdo gjë për gustot tuaja.Modelet e guzhinave prodhuar nga ne, janë të ofruara për çdo kategori;klasike, moderne, me ishull etj.Materiale e përdorura janë cilësore dhe të grantuara. Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne Gama e produkteve tona në kategorinë e guzhinave […] Kuzhine Melamine PAOLA (me porosi) Kuzhina PAOLA. Material MELAMINE. Spesor kapaku 18 mm. Banko 40 mm ose 60 mm sipas preferences suaj! Perfshin baze, pensile, banko standarte dhe doreza standarte! x Elektroshtepiaket nuk perfshihen ne kete cmim. Karakteristika: Kuzhina me Porosi :kuzhina me material Melaminë – 138 €uro M/L, kuzhina me material AKRELIKU me cipë të trashë(1.2mm) super lucido - 203 €uro M/L dhe kuzhina me material 22 mm të trashë dhe me dorezë inkaso (të brendshme) - 276 €uro M/L.Një kuzhinë e re ,me një dizajn special është më e efektshme nga sa mund të mendoni,thjesht kontaktoni me ne sot për ... Lubizhdë Rr. Magjistralja Prizren-Prishtinë KM i 2-të Tel: 038 535 018 / Ext: 137 Mob: 049 937 816. MOB IN GJILAN. Rr. “Medllin Ollbrajt” Tel: 038 535 018 / Ext: 145. Zbuloni karrigen e ngrënies moderne të prodhuar në Itali, e përbërë nga një strukturë metalike e lyer me ngjyrë të zezë, e mbuluar plotësisht me mikrofibra me ... Kuzhina me Porosi Price: With agreement details posted 31 August 19:49 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Mitrovica region > Mitrovica Description. Dizajn i ri i prodhuara ne 2021 +38349740102. 27 Qer 09:58 Shitorja Paisje sportive ne shitje dhe ipen me QERA new ... Kuzhina Moderne me Porosi. Sot 15:11 Shitorja Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989 ... kuzhina me Porosi viber +38344 799-989. 599 EUR Sot 14:56 Për #shitje Banesa 96 m2 në Mitrovicë. May 27, 2020 · 979 Likes, 3 Comments - AXL Mobileri (@axlmobileri) on Instagram: “ ️SUPER OFERTË ️ Kuzhina me Porosi 👩‍🍳 1.Kuzhina me material Melaminë – 138 €uro M/L 2.Kuzhina…” Kuzhine KRIZIA (me porosi) - BestSeller Detaje Produkti Kreu > KUZHINA > Kuzhine KRIZIA (me porosi) Kuzhine KRIZIA (me porosi) Kuzhina KRIZIA duke filluar nga 139 € per meter linear (baze + pensile). Material MELAMINE Spesor kapaku 18 mm. Banko 40 mm ose 60 mm sipas preferences suaj! Perfshin baze, pensile, banko standarte dhe doreza standarte!Tek ne do mund te gjeni kuzhina te gatshme dhe me porosi. Mobileri Lenc Ferracaku zgjidhja e duhur. Zgjidh kuzhinen tende! May 27, 2020 · 979 Likes, 3 Comments - AXL Mobileri (@axlmobileri) on Instagram: “ ️SUPER OFERTË ️ Kuzhina me Porosi 👩‍🍳 1.Kuzhina me material Melaminë – 138 €uro M/L 2.Kuzhina…” Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne. Gama e produkteve në kategorinë e kuzhinave është e shumllojshme dhe shumë funksionale për amvisat. Ndër modelet më të kërkuara janë: #Kuzhina klasike me punime druri, #Kuzhina klasike me kombinim, #Kuzhina me banko mermeri ose graniti, #Kuzhina kombinuar me ngjyra moderne, #Kuzhina ... Me teper informacion Raft ndares per zyra me hapesira te medha. Me teper informacion Raft ekspozite per verera. Me teper informacion Raft druri per dyqane elektroshtepiake. Me teper informacion Raft druri me prorosi per mobilim biblioteke. Me teper informacion Raft dekor me permasa te medha. Me teper informacion Portmonto druri me porosi. Me ... kuzhina me porosi.. Beto,Padova.. Klikoni për më shumë detaje . Shtoje tek Lista e dëshirave Krahaso këtë produkt. Pamje e Shpejtë ... Kuzhina FuturisLinje moderne , me nje dizajn praktik dhe funksional ,per nje hapsire te mireorganizuar qe ben ekperiencen tuaj ne kuzhine akoma me te vecante !!! Kuzhina Ambra Kuzhina Ambra eshte gjithcka qe na nevojitet per te pasur nje ambient te kendshem ,te bukur gjithashtu shume funksional e cila me teknologjine blum na ofron shume ... Tek ne do mund te gjeni kuzhina te gatshme dhe me porosi. Mobileri Lenc Ferracaku zgjidhja e duhur. Zgjidh kuzhinen tende! Kuzhina Moderne me Porosi viber +383 44 799-989. 1 200 EUR Sot 09:26. Përmbajtja jote e preferuar. Pa asnjë kordon të lidhur. Shiko pa ndërprerë dramën më të fundit me shërbimet e integruara OTT. Kuzhina Moderne Një zgjedhje e gjerë e kuzhinave moderne të përshtatshëm sipas shijes dhe stilit tuaj për ta bërë atë unike, duke kombinuar zgjedhjen më të gjerë të materialeve, elementeve dhe ngjyrave në harmoni me shtëpinë tuaj. Më shumë Dhom. kuzhina,modele te reja. portmonto moderne ne shitje. Kuzhina është “qendra” e ngjarjeve në një shtëpi, ajo ofrojnë një hapësirë për anëtarët e familjes dhe miqtë që të mblidhen dhe të gatuajnë së bashku. Krijimi i një kuzhine funksionale është thelbësore për çdo shtëpi pasi e bën gatimin dhe pastrimin shumë më të lehtë. Nëse po pyesni se si të krijoni një kuzhinë Kuzhina me Porosi Price: With agreement details posted 31 August 19:49 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Mitrovica region > Mitrovica Description. Kuzhina me porosi ⋆ Showroom-i ynë është këtu për t'ju ndihmuar të gjeni stilin e përsosur për rinovimin e kuzhinës tuaj. Kryefaqja Rreth nesh Produktet Blog KontaktShperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Ҫdo gjë për gustot tuaja.Modelet e guzhinave prodhuar nga ne, janë të ofruara për çdo kategori;klasike, moderne, me ishull etj.Materiale e përdorura janë cilësore dhe të grantuara. Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne Gama e produkteve tona në kategorinë e guzhinave […] Kuzhina me porosi nga BestSeller duke filluar nga 139 Euro metri linear ! Kuzhina me kapake Italiane Melamine dhe MDF. Projekti Falas ! Kuzhina GEORGIA Kapake MADE IN ITALY Material MDF me riveshje, kushton 189 € per meter linear (baze + pensile)Kuzhina me porosi. 23 Korr 12:25 Mobilje te perdorura. 100 000 LEK 20 Qer 20:28 Shes mobilje . 17 000 LEK ... Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kuzhina me porosi,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje ...Fer Dizajn. Prodhimi: Kuzhina Moderne material antibakterial MDF gllas Pllak pune kompakt pllak ose drras 4 cm e plastifikuar kunder ujit. Paisjet elektronike Gorenje 6 vite garancion Beko 5 vite garancion Ekollux5 vite garancion Mekanizmat, kav, dtc 3D me omertizer . Transportin Matjen si dhe montimin ne ter teritorin e kosoves. Kontakti: Viber +383 44 799-989 Whatsapp +38349/494-030 Tel 044/ ... Kuzhina me Porosi Price: With agreement details posted 31 August 19:49 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Mitrovica region > Mitrovica Description. Kuzhina me Porosi Price: With agreement details posted 11 February 19:06 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Peja region > Peja Description. Contact the bidder Save ad. ... Tavoline me 6 karriga 150.00 € Pejë . karriga dhe ...Kuzhina me Porosi Price: With agreement details posted 31 August 19:49 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Mitrovica region > Mitrovica Description. Kuzhina moderne, Kuzhina me ishull, Kuzhina me banak, Kuzhina me porosi, Me xham te stampuar, Kuzhina moderne dhe klasike Mobileri. Te punuara me Dru masiv, Mdf, Akrilik, Melamine etj. Kuzhine per gatim me ngjyre sipas kerkeses. Kuzhine per gatim me ngjyre sipas. Sula Mobileri.. Kuzhina me Porosi | Dardanë Bejm prodhimin e kuzhinave. Mekanizmat me bagllam 3D me omertizer 3 vite garancion Transportin matjen si dhe Montimin ne ter teritorin e kosoves. Çmimet i gjeni ne fotot e postuara. Viber +383 44/799-989 Whatsapp +383 49/494-030 Tel 044/222-451 Dëshironi ta përdorni shërbimin tonë në mënyrë më të përshtatshme?Kuzhina moderne, Kuzhina me ishull, Kuzhina me banak, Kuzhina me porosi, Me xham te stampuar, Kuzhina moderne dhe klasike Mobileri. Te punuara me Dru masiv, Mdf, Akrilik, Melamine etj. Kuzhine per gatim me ngjyre sipas kerkeses. Kuzhine per gatim me ngjyre sipas. Sula Mobileri.. Kuzhina me Porosi Price: With agreement details posted 11 February 19:06 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Peja region > Peja Description. Contact the bidder Save ad. ... Tavoline me 6 karriga 150.00 € Pejë . karriga dhe ...Like Comment Share. Kuzhina me Porosi is at Fshati Dardani - Ferizaj. July 24 at 12:19 PM · Ferizaj, Kosovo ·. E montuar ne ferizaj per info 044858741. Mounted in Ferizaj for info 044858741. Dec 03, 2018 · Kuzhina Me Porosi, Vazo Arredimi. Arredim i brendshëm ne tirane . Opening at 7:00 AM. WhatsApp 069 626 1323 Get Quote Call 069 626 1323 Message 069 626 1323 Contact ... Kuzhina me Porosi Price: With agreement details posted 31 August 19:49 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Mitrovica region > Mitrovica Description. Oct 22, 2020 · Beto,Padova. kuzhina me porosi. 149€. Karakteristikat: Kuzhina me Porosi :kuzhina me material Melaminë – 179 €uro M/L, kuzhina me material AKRELIKU me cipë të trashë (1.2mm) super lucido - 299 €uro M/L dhe kuzhina me material 22 mm të trashë dhe me dorezë inkaso (të brendshme) - 276 €uro M/L.Një kuzhinë e re ,me një dizajn ... Karakteristikat: Kuzhina me Porosi :kuzhina me material Melaminë - 138 €uro M/L, kuzhina me material AKRELIKU me cipë të trashë(1.2mm) super lucido - 203 €uro M/L dhe kuzhina me material 22 mm të trashë dhe me dorezë inkaso (të brendshme) - 276 €uro M/L.Një kuzhinë e re ,me një dizajn special është më e efektshme nga sa mund të mendoni,thjesht kontaktoni me ne sot për ...Kuzhina me Porosi Viber +383 44 799-989 Price: With agreement details posted 9 April 20:43 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Peja region > Peja Description. Fer Dizajn. Contact the bidder Save ad. Fer Dizajn 049494030 Report ad; Print ad; Edit / Delete ad ...Shperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Ҫdo gjë për gustot tuaja.Modelet e guzhinave prodhuar nga ne, janë të ofruara për çdo kategori;klasike, moderne, me ishull etj.Materiale e përdorura janë cilësore dhe të grantuara. Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne Gama e produkteve tona në kategorinë e guzhinave […] Kuzhina me Porosi | Dardanë Bejm prodhimin e kuzhinave. Mekanizmat me bagllam 3D me omertizer 3 vite garancion Transportin matjen si dhe Montimin ne ter teritorin e kosoves. Çmimet i gjeni ne fotot e postuara. Viber +383 44/799-989 Whatsapp +383 49/494-030 Tel 044/222-451 Dëshironi ta përdorni shërbimin tonë në mënyrë më të përshtatshme?Kuzhina FuturisLinje moderne , me nje dizajn praktik dhe funksional ,per nje hapsire te mireorganizuar qe ben ekperiencen tuaj ne kuzhine akoma me te vecante !!! Kuzhina Ambra Kuzhina Ambra eshte gjithcka qe na nevojitet per te pasur nje ambient te kendshem ,te bukur gjithashtu shume funksional e cila me teknologjine blum na ofron shume ... Kuzhina me Porosi :kuzhina me material Melaminë – 138 €uro M/L, kuzhina me material AKRELIKU me cipë të trashë(1.2mm) super lucido - 203 €uro M/L dhe kuzhina me material 22 mm të trashë dhe me dorezë inkaso (të brendshme) - 276 €uro M/L.Një kuzhinë e re ,me një dizajn special është më e efektshme nga sa mund të mendoni,thjesht kontaktoni me ne sot për një konsultë ... Oct 22, 2020 · Beto,Padova. kuzhina me porosi. 149€. Karakteristikat: Kuzhina me Porosi :kuzhina me material Melaminë – 179 €uro M/L, kuzhina me material AKRELIKU me cipë të trashë (1.2mm) super lucido - 299 €uro M/L dhe kuzhina me material 22 mm të trashë dhe me dorezë inkaso (të brendshme) - 276 €uro M/L.Një kuzhinë e re ,me një dizajn ... -5% në të gjitha produktet për klientët që posedojnë kartelën e zbritjeveBLI TANI TRANSPORTI FALAS për cdo porosi mbi 15 EUR Marrim Porosi për Kuzhina Druri. Linja Moderne dhe Etno. Vetëm Struktura e Drurit pa elektro-shtëpiaket dhe Hidrauliket . Ju lutem përpara se të na kontaktoni merrni informacion për kostot e drurit Suedez. Cmimi për 1metër kub material fillon nga 3000 €. Pra nuk janë të lira. Garanci 25 vjecare për kuzhinat tona. Aksesoret nuk perfshihen ne garanciKuzhina me porosi lirim 20% per sezon verore . Publikuar: Korr 06 01:03. Shikime: 471. Pajisje: Mobilje për kuzhin ... Kuzhina moderne, Kuzhina me ishull, Kuzhina me banak, Kuzhina me porosi, Me xham te stampuar, Kuzhina moderne dhe klasike Mobileri. Te punuara me Dru masiv, Mdf, Akrilik, Melamine etj. Kuzhine per gatim me ngjyre sipas kerkeses. Kuzhine per gatim me ngjyre sipas. Sula Mobileri.. Dec 03, 2018 · Kuzhina Me Porosi, Vazo Arredimi. Arredim i brendshëm ne tirane . Opening at 7:00 AM. WhatsApp 069 626 1323 Get Quote Call 069 626 1323 Message 069 626 1323 Contact ... Karakteristikat: Kuzhina me Porosi :kuzhina me material Melaminë - 138 €uro M/L, kuzhina me material AKRELIKU me cipë të trashë(1.2mm) super lucido - 203 €uro M/L dhe kuzhina me material 22 mm të trashë dhe me dorezë inkaso (të brendshme) - 276 €uro M/L.Një kuzhinë e re ,me një dizajn special është më e efektshme nga sa mund të mendoni,thjesht kontaktoni me ne sot për ...Dizajn i ri i prodhuara ne 2021 +38349740102. 27 Qer 09:58 Shitorja Paisje sportive ne shitje dhe ipen me QERA new ... Kuzhina Moderne me Porosi. Sot 15:11 Shitorja Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989 ... kuzhina me Porosi viber +38344 799-989. 599 EUR Sot 14:56 Për #shitje Banesa 96 m2 në Mitrovicë. Fer Dizajn. Prodhimi: Kuzhina Moderne material antibakterial MDF gllas Pllak pune kompakt pllak ose drras 4 cm e plastifikuar kunder ujit. Paisjet elektronike Gorenje 6 vite garancion Beko 5 vite garancion Ekollux5 vite garancion Mekanizmat, kav, dtc 3D me omertizer . Transportin Matjen si dhe montimin ne ter teritorin e kosoves. Kontakti: Viber +383 44 799-989 Whatsapp +38349/494-030 Tel 044/ ... Kuzhina me porosi nga BestSeller duke filluar nga 139 Euro metri linear ! Kuzhina me kapake Italiane Melamine dhe MDF. Projekti Falas ! Kuzhina GEORGIA Kapake MADE IN ITALY Material MDF me riveshje, kushton 189 € per meter linear (baze + pensile)Lubizhdë Rr. Magjistralja Prizren-Prishtinë KM i 2-të Tel: 038 535 018 / Ext: 137 Mob: 049 937 816. MOB IN GJILAN. Rr. “Medllin Ollbrajt” Tel: 038 535 018 / Ext: 145. Zbuloni karrigen e ngrënies moderne të prodhuar në Itali, e përbërë nga një strukturë metalike e lyer me ngjyrë të zezë, e mbuluar plotësisht me mikrofibra me ... Poltron klasik me strukture druri. Me teper informacion Mobilje tualeti me pasqyre stil klasik. Me teper informacion Kredence pa mbeshtese me detaje ngjyre ari. Me teper informacion Dere e jashtme me punim druri dhe xhami per vile. Me teper informacion Shkalle druri me konstruksion. Me teper informacion Shkalle druri te harkuara. Me teper ... Tek ne do mund te gjeni kuzhina te gatshme dhe me porosi. Mobileri Lenc Ferracaku zgjidhja e duhur. Zgjidh kuzhinen tende! Fer Dizajn. Prodhimi: Kuzhina Moderne material antibakterial MDF gllas Pllak pune kompakt pllak ose drras 4 cm e plastifikuar kunder ujit. Paisjet elektronike Gorenje 6 vite garancion Beko 5 vite garancion Ekollux5 vite garancion Mekanizmat, kav, dtc 3D me omertizer . Transportin Matjen si dhe montimin ne ter teritorin e kosoves. Kontakti: Viber +383 44 799-989 Whatsapp +38349/494-030 Tel 044/ ... Kuzhina Moderne Një zgjedhje e gjerë e kuzhinave moderne të përshtatshëm sipas shijes dhe stilit tuaj për ta bërë atë unike, duke kombinuar zgjedhjen më të gjerë të materialeve, elementeve dhe ngjyrave në harmoni me shtëpinë tuaj. Më shumë Dhom. kuzhina,modele te reja. portmonto moderne ne shitje. Kuzhina me Porosi Price: With agreement details posted 31 August 19:49 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Mitrovica region > Mitrovica Description. Kuzhina Me Porosi. 2,960 likes · 20 talking about this. Mobileria. Bardhi punojm kuzhina dhoma paradhoma mobile per banjo etj Kuzhina është “qendra” e ngjarjeve në një shtëpi, ajo ofrojnë një hapësirë për anëtarët e familjes dhe miqtë që të mblidhen dhe të gatuajnë së bashku. Krijimi i një kuzhine funksionale është thelbësore për çdo shtëpi pasi e bën gatimin dhe pastrimin shumë më të lehtë. Nëse po pyesni se si të krijoni një kuzhinë Kuzhina me porosi per info na kontaktoni +383 49 599 885. Kuzhina me porosi. June 13 at 2:41 AM · Per porosi na shenoni +383 49 599 885 ... Kuzhina me porosi lirim 20% per sezon verore . Publikuar: Korr 06 01:03. Shikime: 471. Pajisje: Mobilje për kuzhin ... Kuzhina me porosi ⋆ Showroom-i ynë është këtu për t'ju ndihmuar të gjeni stilin e përsosur për rinovimin e kuzhinës tuaj. Kryefaqja Rreth nesh Produktet Blog KontaktShperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Ҫdo gjë për gustot tuaja.Modelet e guzhinave prodhuar nga ne, janë të ofruara për çdo kategori;klasike, moderne, me ishull etj.Materiale e përdorura janë cilësore dhe të grantuara. Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne Gama e produkteve tona në kategorinë e guzhinave […] Aug 11, 2021 · Rafte me erëza të ngritura Tërhiqeni poshtë raftin; Rack Dish Tërhiqeni Raftin poshtë; Raft Tërheqës Shumëfunksional; Tavolinë hekurosjeje. Bordi i hekurosjes i montuar në mur; Dërrasë hekuri e palosur poshtë në mur; Nxirrni sirtarin e ndërtuar në dërrasën e hekurosjes; Paloset Tabela e hekurosjes; Mbajtësi i bordit të ... Prodhojm Kuzhina me Porosi, Mekanizmat me ngadalsim Materiali mediapan Pllaka e punes (compakt-pllak) si dhe drras e plastifikuar 4 cm Elementet elektrike Gorenje 6 vite garancion Beko 5 vite garancion Transportin matjen si dhe Montimin e bejm ne ter kosoven Viber +38344 799-989 Whatsapp +38349 494-030 Kuzhina me Porosi Viber +383 44 799-989 Price: With agreement details posted 9 April 20:43 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Peja region > Peja Description. Fer Dizajn. Contact the bidder Save ad. Fer Dizajn 049494030 Report ad; Print ad; Edit / Delete ad ...Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne. Gama e produkteve në kategorinë e kuzhinave është e shumllojshme dhe shumë funksionale për amvisat. Ndër modelet më të kërkuara janë: #Kuzhina klasike me punime druri, #Kuzhina klasike me kombinim, #Kuzhina me banko mermeri ose graniti, #Kuzhina kombinuar me ngjyra moderne, #Kuzhina ... Lubizhdë Rr. Magjistralja Prizren-Prishtinë KM i 2-të Tel: 038 535 018 / Ext: 137 Mob: 049 937 816. MOB IN GJILAN. Rr. “Medllin Ollbrajt” Tel: 038 535 018 / Ext: 145. Zbuloni karrigen e ngrënies moderne të prodhuar në Itali, e përbërë nga një strukturë metalike e lyer me ngjyrë të zezë, e mbuluar plotësisht me mikrofibra me ... Kuzhina është “qendra” e ngjarjeve në një shtëpi, ajo ofrojnë një hapësirë për anëtarët e familjes dhe miqtë që të mblidhen dhe të gatuajnë së bashku. Krijimi i një kuzhine funksionale është thelbësore për çdo shtëpi pasi e bën gatimin dhe pastrimin shumë më të lehtë. Nëse po pyesni se si të krijoni një kuzhinë Lubizhdë Rr. Magjistralja Prizren-Prishtinë KM i 2-të Tel: 038 535 018 / Ext: 137 Mob: 049 937 816. MOB IN GJILAN. Rr. “Medllin Ollbrajt” Tel: 038 535 018 / Ext: 145. Zbuloni karrigen e ngrënies moderne të prodhuar në Itali, e përbërë nga një strukturë metalike e lyer me ngjyrë të zezë, e mbuluar plotësisht me mikrofibra me ... 1,066 followers. 2,540 following. Kuzhina e Mondes. Kitchen/cooking. Mirësevini në kuzhinën time ! 🍽👩🏻‍🍳. Ushqime tradicionale shqipetare me porosi !🥗🍰. 📍Dagenham London UK 🇬🇧🇦🇱. DM for order 📥📞. Kuzhina është “qendra” e ngjarjeve në një shtëpi, ajo ofrojnë një hapësirë për anëtarët e familjes dhe miqtë që të mblidhen dhe të gatuajnë së bashku. Krijimi i një kuzhine funksionale është thelbësore për çdo shtëpi pasi e bën gatimin dhe pastrimin shumë më të lehtë. Nëse po pyesni se si të krijoni një kuzhinë kuzhina_e_aferdites. Follow. 163 posts. 6,662 followers. ... . me Porosi DM 📲 von 🇽🇰🇩🇪Ushqime Tradicionale Ehingen-Donau Germany vm.tiktok.com ... Shperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Ҫdo gjë për gustot tuaja.Modelet e guzhinave prodhuar nga ne, janë të ofruara për çdo kategori;klasike, moderne, me ishull etj.Materiale e përdorura janë cilësore dhe të grantuara. Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne Gama e produkteve tona në kategorinë e guzhinave […] May 27, 2020 · 979 Likes, 3 Comments - AXL Mobileri (@axlmobileri) on Instagram: “ ️SUPER OFERTË ️ Kuzhina me Porosi 👩‍🍳 1.Kuzhina me material Melaminë – 138 €uro M/L 2.Kuzhina…” May 27, 2020 · 979 Likes, 3 Comments - AXL Mobileri (@axlmobileri) on Instagram: “ ️SUPER OFERTË ️ Kuzhina me Porosi 👩‍🍳 1.Kuzhina me material Melaminë – 138 €uro M/L 2.Kuzhina…” Kuzhina me porosi nga BestSeller duke filluar nga 139 Euro metri linear ! Kuzhina me kapake Italiane Melamine dhe MDF. Projekti Falas ! Kuzhina GEORGIA Kapake MADE IN ITALY Material MDF me riveshje, kushton 189 € per meter linear (baze + pensile)1,066 followers. 2,540 following. Kuzhina e Mondes. Kitchen/cooking. Mirësevini në kuzhinën time ! 🍽👩🏻‍🍳. Ushqime tradicionale shqipetare me porosi !🥗🍰. 📍Dagenham London UK 🇬🇧🇦🇱. DM for order 📥📞. Kuzhina MIA MADE IN ITALY Ne permasat standarte: 360x60x216 CM - kushton 2449 EURO Materiali MDF Spesor kapaku 18.5 MM Mekanizma mbylles "soft-closing" te markes se mirenjohur HETTICH Pistona cilesor te markes BLUM Perfshin: mikrovale, sobe, pianure, aspirator, frigorifer incaso & lavastovilje incaso Mund të porositet me përmasa të personalizuara. Cmimi i kuzhines del vetem pasi realizohet ...Shperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Ҫdo gjë për gustot tuaja.Modelet e kuzhinave prodhuar nga ne, janë të ofruara për çdo kategori;klasike, moderne, me ishull etj.Materiale e përdorura janë cilësore dhe të grantuara. Modelet e ofruara për kuzhina ishull Gama e produkteve tona në kategorinë e guzhinave është jo […] Kuzhine Melamine PAOLA (me porosi) Kuzhina PAOLA. Material MELAMINE. Spesor kapaku 18 mm. Banko 40 mm ose 60 mm sipas preferences suaj! Perfshin baze, pensile, banko standarte dhe doreza standarte! x Elektroshtepiaket nuk perfshihen ne kete cmim. Kuzhina me porosi | Prishtinë Kuzhina Moderne me porosi,Kualitet i garantuar.Matjen transportin si dhe Montimin e bejm nè tèr teritorin e Kosoves.per me shum kontakto ne 049/494-030 si dhe viber +383 44 799-989. Llogaria ime Shpalljet Shitoret Krijoni shpallje Klikoni ketu për të treguar më shumë! Shpalljet Prishtinë Shtëpi dhe familjeMay 27, 2020 · 979 Likes, 3 Comments - AXL Mobileri (@axlmobileri) on Instagram: “ ️SUPER OFERTË ️ Kuzhina me Porosi 👩‍🍳 1.Kuzhina me material Melaminë – 138 €uro M/L 2.Kuzhina…” Kuzhine KRIZIA (me porosi) - BestSeller Detaje Produkti Kreu > KUZHINA > Kuzhine KRIZIA (me porosi) Kuzhine KRIZIA (me porosi) Kuzhina KRIZIA duke filluar nga 139 € per meter linear (baze + pensile). Material MELAMINE Spesor kapaku 18 mm. Banko 40 mm ose 60 mm sipas preferences suaj! Perfshin baze, pensile, banko standarte dhe doreza standarte!Poltron klasik me strukture druri. Me teper informacion Mobilje tualeti me pasqyre stil klasik. Me teper informacion Kredence pa mbeshtese me detaje ngjyre ari. Me teper informacion Dere e jashtme me punim druri dhe xhami per vile. Me teper informacion Shkalle druri me konstruksion. Me teper informacion Shkalle druri te harkuara. Me teper ... Kuzhina me porosi ⋆ Showroom-i ynë është këtu për t'ju ndihmuar të gjeni stilin e përsosur për rinovimin e kuzhinës tuaj. Kryefaqja Rreth nesh Produktet Blog Kontaktkuzhina_e_aferdites. Follow. 163 posts. 6,662 followers. ... . me Porosi DM 📲 von 🇽🇰🇩🇪Ushqime Tradicionale Ehingen-Donau Germany vm.tiktok.com ... Kuzhina me Porosi :kuzhina me material Melaminë – 138 €uro M/L, kuzhina me material AKRELIKU me cipë të trashë(1.2mm) super lucido - 203 €uro M/L dhe kuzhina me material 22 mm të trashë dhe me dorezë inkaso (të brendshme) - 276 €uro M/L.Një kuzhinë e re ,me një dizajn special është më e efektshme nga sa mund të mendoni,thjesht kontaktoni me ne sot për një konsultë ... Karakteristika: Kuzhina me Porosi :kuzhina me material Melaminë – 138 €uro M/L, kuzhina me material AKRELIKU me cipë të trashë(1.2mm) super lucido - 203 €uro M/L dhe kuzhina me material 22 mm të trashë dhe me dorezë inkaso (të brendshme) - 276 €uro M/L.Një kuzhinë e re ,me një dizajn special është më e efektshme nga sa mund të mendoni,thjesht kontaktoni me ne sot për ... kuzhina_e_aferdites. Follow. 163 posts. 6,662 followers. ... . me Porosi DM 📲 von 🇽🇰🇩🇪Ushqime Tradicionale Ehingen-Donau Germany vm.tiktok.com ... Dizajn i ri i prodhuara ne 2021 +38349740102. 27 Qer 09:58 Shitorja Paisje sportive ne shitje dhe ipen me QERA new ... Kuzhina Moderne me Porosi. Sot 15:11 Shitorja Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989 ... kuzhina me Porosi viber +38344 799-989. 599 EUR Sot 14:56 Për #shitje Banesa 96 m2 në Mitrovicë. Kuzhina Moderne me Porosi viber +383 44 799-989. 1 200 EUR Sot 09:26. Përmbajtja jote e preferuar. Pa asnjë kordon të lidhur. Shiko pa ndërprerë dramën më të fundit me shërbimet e integruara OTT. Poltron klasik me strukture druri. Me teper informacion Mobilje tualeti me pasqyre stil klasik. Me teper informacion Kredence pa mbeshtese me detaje ngjyre ari. Me teper informacion Dere e jashtme me punim druri dhe xhami per vile. Me teper informacion Shkalle druri me konstruksion. Me teper informacion Shkalle druri te harkuara. Me teper ... Kuzhina me porosi per info na kontaktoni +383 49 599 885. Kuzhina me porosi. June 13 at 2:41 AM · Per porosi na shenoni +383 49 599 885 ... Kuzhina FuturisLinje moderne , me nje dizajn praktik dhe funksional ,per nje hapsire te mireorganizuar qe ben ekperiencen tuaj ne kuzhine akoma me te vecante !!! Kuzhina Ambra Kuzhina Ambra eshte gjithcka qe na nevojitet per te pasur nje ambient te kendshem ,te bukur gjithashtu shume funksional e cila me teknologjine blum na ofron shume ... Shitësi. Punojm kuzhina moderne me porosi varesisht nga madhesit e vendit tuaj! Kuzhinat perfshijn Gurin edhe te gjitha Elementet. Per marreveshje ju lutemi na shkruani! apo kontakt ne tel : 044445799 ju mirepresim. Shitësi. Punojm kuzhina moderne me porosi varesisht nga madhesit e vendit tuaj! Kuzhinat perfshijn Gurin edhe te gjitha Elementet. Per marreveshje ju lutemi na shkruani! apo kontakt ne tel : 044445799 ju mirepresim. Kuzhina me Porosi | Dardanë Bejm prodhimin e kuzhinave. Mekanizmat me bagllam 3D me omertizer 3 vite garancion Transportin matjen si dhe Montimin ne ter teritorin e kosoves. Çmimet i gjeni ne fotot e postuara. Viber +383 44/799-989 Whatsapp +383 49/494-030 Tel 044/222-451 Dëshironi ta përdorni shërbimin tonë në mënyrë më të përshtatshme?Kuzhina me porosi lirim 20% per sezon verore . Publikuar: Korr 06 01:03. Shikime: 471. Pajisje: Mobilje për kuzhin ... Kuzhina me Porosi. Pajisje: Mobilje për kuzhinë Lloji i shpalljes: Shitet Publikuar nga: Kompani Komuna: Pejë Dërgesat e MerrJep.com. Prodhojm Kuzhina me Porosi, Mekanizmat me ngadalsim. Materiali mediapan. Pllaka e punes (compakt-pllak) si dhe drras e plastifikuar 4 cm. Elementet elektrike. Gorenje 6 vite garancion. Beko 5 vite garancion.Kuzhina moderne, Kuzhina me ishull, Kuzhina me banak, Kuzhina me porosi, Me xham te stampuar, Kuzhina moderne dhe klasike Mobileri. Te punuara me Dru masiv, Mdf, Akrilik, Melamine etj. Kuzhine per gatim me ngjyre sipas kerkeses. Kuzhine per gatim me ngjyre sipas. Sula Mobileri.. Permasat : 335 CM. Shitësi. Punojm kuzhina moderne me porosi varesisht nga madhesit e vendit tuaj! Kuzhinat perfshijn Gurin edhe te gjitha Elementet. Per marreveshje ju lutemi na shkruani! apo kontakt ne tel : 044445799 ju mirepresim. Kuzhine Melamine PAOLA (me porosi) Kuzhina PAOLA. Material MELAMINE. Spesor kapaku 18 mm. Banko 40 mm ose 60 mm sipas preferences suaj! Perfshin baze, pensile, banko standarte dhe doreza standarte! x Elektroshtepiaket nuk perfshihen ne kete cmim. Kuzhine MDF DESIRE (ME POROSI) Kuzhina DESIREE fillon nga 229 € per meter linear (baze + pensile). Material MDF, spesor kapaku 18 mm. Banko 40 mm ose 60 mm sipas preferences suaj! Perfshin baze, pensile, banko standarte dhe doreza standarte! x Elektroshtepiaket nuk perfshihen ne kete cmim. Kategori: KUZHINA. Shperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Ҫdo gjë për gustot tuaja.Modelet e kuzhinave prodhuar nga ne, janë të ofruara për çdo kategori;klasike, moderne, me ishull etj.Materiale e përdorura janë cilësore dhe të grantuara. Modelet e ofruara për kuzhina ishull Gama e produkteve tona në kategorinë e guzhinave është jo […] Prodhojm Kuzhina me Porosi, Mekanizmat me ngadalsim Materiali mediapan Pllaka e punes (compakt-pllak) si dhe drras e plastifikuar 4 cm Elementet elektrike Gorenje 6 vite garancion Beko 5 vite garancion Transportin matjen si dhe Montimin e bejm ne ter kosoven Viber +38344 799-989 Whatsapp +38349 494-030 Kuzhina Moderne me Porosi viber +383 44 799-989. 1 200 EUR Sot 09:26. Përmbajtja jote e preferuar. Pa asnjë kordon të lidhur. Shiko pa ndërprerë dramën më të fundit me shërbimet e integruara OTT. Kuzhina me Porosi Price: With agreement details posted 11 February 19:06 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Peja region > Peja Description. Contact the bidder Save ad. ... Tavoline me 6 karriga 150.00 € Pejë . karriga dhe ...May 27, 2020 · 979 Likes, 3 Comments - AXL Mobileri (@axlmobileri) on Instagram: “ ️SUPER OFERTË ️ Kuzhina me Porosi 👩‍🍳 1.Kuzhina me material Melaminë – 138 €uro M/L 2.Kuzhina…” May 27, 2020 · 979 Likes, 3 Comments - AXL Mobileri (@axlmobileri) on Instagram: “ ️SUPER OFERTË ️ Kuzhina me Porosi 👩‍🍳 1.Kuzhina me material Melaminë – 138 €uro M/L 2.Kuzhina…” Dec 03, 2018 · Kuzhina Me Porosi, Vazo Arredimi. Arredim i brendshëm ne tirane . Opening at 7:00 AM. WhatsApp 069 626 1323 Get Quote Call 069 626 1323 Message 069 626 1323 Contact ... -5% në të gjitha produktet për klientët që posedojnë kartelën e zbritjeveBLI TANI TRANSPORTI FALAS për cdo porosi mbi 15 EUR Kuzhina me porosi Kuzhina Standarte 2.6 meter 3.2 meter Gloria SOXHORNO Të gjitha Dhoma e Ndenjes moderne Marte Open Xhulia DHOMA GJUMI Të gjitha Dhome Gjumi e Kompletuar Anna 1 Anna 2 Bia Dona Erika Livia Maria Mia Palmira Sara Smart ...Kuzhina është “qendra” e ngjarjeve në një shtëpi, ajo ofrojnë një hapësirë për anëtarët e familjes dhe miqtë që të mblidhen dhe të gatuajnë së bashku. Krijimi i një kuzhine funksionale është thelbësore për çdo shtëpi pasi e bën gatimin dhe pastrimin shumë më të lehtë. Nëse po pyesni se si të krijoni një kuzhinë kuzhina_e_aferdites. Follow. 163 posts. 6,662 followers. ... . me Porosi DM 📲 von 🇽🇰🇩🇪Ushqime Tradicionale Ehingen-Donau Germany vm.tiktok.com ... Kuzhina është “qendra” e ngjarjeve në një shtëpi, ajo ofrojnë një hapësirë për anëtarët e familjes dhe miqtë që të mblidhen dhe të gatuajnë së bashku. Krijimi i një kuzhine funksionale është thelbësore për çdo shtëpi pasi e bën gatimin dhe pastrimin shumë më të lehtë. Nëse po pyesni se si të krijoni një kuzhinë kuzhina_e_aferdites. Follow. 163 posts. 6,662 followers. ... . me Porosi DM 📲 von 🇽🇰🇩🇪Ushqime Tradicionale Ehingen-Donau Germany vm.tiktok.com ... Kuzhina me Porosi Çmimi: 750 € Detajet Postuar 7 mars 22:33 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Deqan Përshkrimi Kontakto ofertuesin Ruaj shpalljen 049494030 Raporto shpalljen Printo shpalljen Ndrysho/Fshij shpalljen ...Fer Dizajn. Prodhimi: Kuzhina Moderne material antibakterial MDF gllas Pllak pune kompakt pllak ose drras 4 cm e plastifikuar kunder ujit. Paisjet elektronike Gorenje 6 vite garancion Beko 5 vite garancion Ekollux5 vite garancion Mekanizmat, kav, dtc 3D me omertizer . Transportin Matjen si dhe montimin ne ter teritorin e kosoves. Kontakti: Viber +383 44 799-989 Whatsapp +38349/494-030 Tel 044/ ... Kuzhina Me Porosi. 2,960 likes · 20 talking about this. Mobileria. Bardhi punojm kuzhina dhoma paradhoma mobile per banjo etj Kuzhina Me Porosi. 2,960 likes · 20 talking about this. Mobileria. Bardhi punojm kuzhina dhoma paradhoma mobile per banjo etj Kuzhina me Porosi. Pajisje: Mobilje për kuzhinë Lloji i shpalljes: Shitet Publikuar nga: Kompani Komuna: Pejë Dërgesat e MerrJep.com. Prodhojm Kuzhina me Porosi, Mekanizmat me ngadalsim. Materiali mediapan. Pllaka e punes (compakt-pllak) si dhe drras e plastifikuar 4 cm. Elementet elektrike. Gorenje 6 vite garancion. Beko 5 vite garancion.kuzhina_e_aferdites. Follow. 163 posts. 6,662 followers. ... . me Porosi DM 📲 von 🇽🇰🇩🇪Ushqime Tradicionale Ehingen-Donau Germany vm.tiktok.com ... Oct 22, 2020 · Beto,Padova. kuzhina me porosi. 149€. Karakteristikat: Kuzhina me Porosi :kuzhina me material Melaminë – 179 €uro M/L, kuzhina me material AKRELIKU me cipë të trashë (1.2mm) super lucido - 299 €uro M/L dhe kuzhina me material 22 mm të trashë dhe me dorezë inkaso (të brendshme) - 276 €uro M/L.Një kuzhinë e re ,me një dizajn ... Dec 03, 2018 · Kuzhina Me Porosi, Vazo Arredimi. Arredim i brendshëm ne tirane . Opening at 7:00 AM. WhatsApp 069 626 1323 Get Quote Call 069 626 1323 Message 069 626 1323 Contact ... Shperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Ҫdo gjë për gustot tuaja.Modelet e guzhinave prodhuar nga ne, janë të ofruara për çdo kategori;klasike, moderne, me ishull etj.Materiale e përdorura janë cilësore dhe të grantuara. Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne Gama e produkteve tona në kategorinë e guzhinave […] Kuzhina moderne, Kuzhina me ishull, Kuzhina me banak, Kuzhina me porosi, Me xham te stampuar, Kuzhina moderne dhe klasike Mobileri. Te punuara me Dru masiv, Mdf, Akrilik, Melamine etj. Kuzhine per gatim me ngjyre sipas kerkeses. Kuzhine per gatim me ngjyre sipas. Sula Mobileri.. Permasat : 335 CM. May 27, 2020 · 979 Likes, 3 Comments - AXL Mobileri (@axlmobileri) on Instagram: “ ️SUPER OFERTË ️ Kuzhina me Porosi 👩‍🍳 1.Kuzhina me material Melaminë – 138 €uro M/L 2.Kuzhina…” Kuzhina me Porosi Viber +383 44 799-989 Price: With agreement details posted 9 April 20:43 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Peja region > Peja Description. Fer Dizajn. Contact the bidder Save ad. Fer Dizajn 049494030 Report ad; Print ad; Edit / Delete ad ...Kuzhina me porosi nga BestSeller duke filluar nga 139 Euro metri linear ! Kuzhina me kapake Italiane Melamine dhe MDF. Projekti Falas ! Kuzhina GEORGIA Kapake MADE IN ITALY Material MDF me riveshje, kushton 189 € per meter linear (baze + pensile)Kuzhine KRIZIA (me porosi) - BestSeller Detaje Produkti Kreu > KUZHINA > Kuzhine KRIZIA (me porosi) Kuzhine KRIZIA (me porosi) Kuzhina KRIZIA duke filluar nga 139 € per meter linear (baze + pensile). Material MELAMINE Spesor kapaku 18 mm. Banko 40 mm ose 60 mm sipas preferences suaj! Perfshin baze, pensile, banko standarte dhe doreza standarte!Tek ne do mund te gjeni kuzhina te gatshme dhe me porosi. Mobileri Lenc Ferracaku zgjidhja e duhur. Zgjidh kuzhinen tende! Kuzhina Me Porosi. 3,144 likes · 42 talking about this. Mobileria. Bardhi punojm kuzhina dhoma paradhoma mobile per banjo etj. Kuzhina Me Porosi. 3,144 likes · 42 ... Kuzhina. moderne me Porosi Price: With agreement details posted 18 April 16:27 ... Similar ads. Punojm Kuzhina Sipas Porosis... With agreement Fushë Kosovë . porosit vijn si nfoto shtrat... 150.00 € Fushë Kosovë . Orman 150.00 € Fushë ...Kuzhina me porosi nga BestSeller duke filluar nga 139 Euro metri linear ! Kuzhina me kapake Italiane Melamine dhe MDF. Projekti Falas ! Kuzhina GEORGIA Kapake MADE IN ITALY Material MDF me riveshje, kushton 189 € per meter linear (baze + pensile)Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne. Gama e produkteve në kategorinë e kuzhinave është e shumllojshme dhe shumë funksionale për amvisat. Ndër modelet më të kërkuara janë: #Kuzhina klasike me punime druri, #Kuzhina klasike me kombinim, #Kuzhina me banko mermeri ose graniti, #Kuzhina kombinuar me ngjyra moderne, #Kuzhina ... Aug 11, 2021 · Rafte me erëza të ngritura Tërhiqeni poshtë raftin; Rack Dish Tërhiqeni Raftin poshtë; Raft Tërheqës Shumëfunksional; Tavolinë hekurosjeje. Bordi i hekurosjes i montuar në mur; Dërrasë hekuri e palosur poshtë në mur; Nxirrni sirtarin e ndërtuar në dërrasën e hekurosjes; Paloset Tabela e hekurosjes; Mbajtësi i bordit të ... kuzhina me porosi.. Beto,Padova.. Klikoni për më shumë detaje . Shtoje tek Lista e dëshirave Krahaso këtë produkt. Pamje e Shpejtë ... Shperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Ҫdo gjë për gustot tuaja.Modelet e guzhinave prodhuar nga ne, janë të ofruara për çdo kategori;klasike, moderne, me ishull etj.Materiale e përdorura janë cilësore dhe të grantuara. Modelet e ofruara për guzhina klasike dhe moderne Gama e produkteve tona në kategorinë e guzhinave […] kuzhina_e_aferdites. Follow. 163 posts. 6,662 followers. ... . me Porosi DM 📲 von 🇽🇰🇩🇪Ushqime Tradicionale Ehingen-Donau Germany vm.tiktok.com ... X_1